pożyczki pozabankowe 1Pożyczki gotówkowe nierzadko dla wielu osób stanowią jedyną możliwość wyjścia z trudnej sytuacji. Dla wielu jednak pożyczka w banku czy też zaciągnięcie kredytu nie jest możliwa, ze względu na tzw. brak zdolności kredytowej, czyli inaczej mówiąc decyzję odmowną banku, jaką otrzymuje petent starający się o zadłużenie. Wtedy pomocy można szukać w innych miejscach. Alternatywę dla standardowych zobowiązań bankowych stanowią tzw. pożyczki pozabankowe udzielane przez prywatne instytucje finansowe.

Główna różnica między pożyczką bankową, a pozabankową polega na podmiocie jakim jest kredytodawca. Mianowicie, w pożyczkach pozabankowych, jak sama nazwa wskazuje, pomocy finansowej udziela nam nie bank, a prywatna instytucja finansowa, której działalność nie jest sankcjonowana przez zapisy ustawy Prawa bankowego, a kodeks cywilny. Koszty zaciągnięcia pożyczki w instytucji pozabankowej są zazwyczaj wyższe, co w praktyce oznacza, że w większości przypadków kredytobiorca będzie musiał spłacić większe odsetki. W większości przypadków wyższe są też kary za nieterminowe spłacanie, jednak pożyczka w instytucji pozabankowej potrafi być nierzadko jedyną szansą na uzyskanie gotówki i dlatego, tak często po nią sięgamy.

Sprawdźmy atuty takich zobowiązań.


Plusy pożyczek pozabankowych

Największym atutem chwilówek pozabankowych, który przyciąga klientów jest ich szybkość uzyskania. Proces zaciągnięcia takiej pożyczki jest niezwykle krótki, w wielu przypadkach, żeby uzyskać gotówkę wystarczy zaledwie kilka minut. Drugim atutem jest niemal całkowite ograniczenie formalności. Wynika to przede wszystkim z faktu, że dla mniejszych kwot nie wymaga się sporządzenia umowy w formie pisemnej. Pożyczki pozabankowe można zaciągnąć nawet i przez internet. Kolejnym plusem jest brak wymagań instytucji udzielającej pożyczkę wobec petenta w związku z dokumentami. Pożyczki pozabankowe uzyskuje się na podstawie samego dowodu osobistego. Mobilność takiej pożyczki wynika również z tego, że nie musi być ona zrealizowana w formie bezgotówkowej.


Autor: AdamD
data: 2016-10-19 18:36:41
(Średnia ocena: 5 on 1 rating)

Promocje 2019

5ec05ce8bbc0e9041affe66b4bf293e8smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.