produkty bankowe

Oferta darmowych kont bankowych

Porównanie kont osobistych to zestawienie najlepszych dostępnych obecnie kont bankowych, dzięki któremu możesz szybko i łatwo wybrać najlepiej pasujące do Ciebie konto. Obecnie na rynku mamy bardzo bogatą ofertę, a same konta oferują coraz więcej możliwości. W jednym banku dostaniemy darmowe przelewy internetowe, w innym znowu dodatkowe oprocentowane, a inne konto jest znowu całkowicie darmowe. Na pewno część osób zdecyduje się na otwarcie konta bez dłuższego zastanowienia, co w perspektywie nawet jednego roku może okazać się stratą kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Warto więc nieco dłużej zastanowić się nad wyborem konta na stałe, poszukać które będzie idealne, spełniające wymagane oczekiwania i wtedy skontaktować się z bankiem, udając się do placówki lub najlepiej i najszybciej wypełniając wniosek przez internet.

Oferują DARMOWE osobiste konta bankowe:

Poniżej pełna oferta osobistych kont bankowych:

Na stronie podanej poniżej można znaleźć również ofertę kart kredytowychpożyczek gotówkowychlokat i inne.

Najpopularniejszymi bankami w Polsce są Noble Bank, Toyota Bank z kontem jedynym, Biz Bank i ofert kont firmowych w tym BIZnes Konto Active, Volkswagen Bank który oferuje kredyt plus i bankowy kredyt samochodowy, T-Mobile Bank, który oferuje, konta kredyty i pożyczki, Santander Bank z ofertą kredytu gotówkowego, Raiffeisen Bank, który oferuje m. in. Kredyt Bezpieczny Korzystny czy konto Wymarzone i WizzAir MasterCard, PKO BP z kredytem obrotowym MSP, kontem dla młodych i innymi ofertami, Meritum Bank , mBank ze swoim słynnym eKontem mobilnym, a także idealnym kontem dla młodzieży izzyKONTO oraz innymi ofertami np. kredytów, Lions Bank z kilkoma rodzajami lokat w tym lokatą Welcome online, Inteligo i jego karta debetowa, ING Bank Śląski z otwartym kontem oszczędnościowym i innymi ofertami, Idea Bank, który oferuje m. in. kredyt na start i bezzwrotną pożyczkę, Getin Bank ze swoją bogatą ofertą kont, kart, kredytów, lokat i leasingu, Eurobank z kredytem mieszkaniowym i gotówkowym i który oferuje możliwość kontaktu z doradcą kredytowym, Deutsche Bank i jego domu maklerskie, Credit Agricole z ofertą kart, kont, pożyczek i kredytów, BNP Paribas z kredytami także online oraz iKontem, BGŻ Optima i lokatą bezkarną, BZ WBK z ofertą konta walutowego oraz osobistego, Bank Smart z m.in. rachunkiem firmowym oraz Millenium ze swoją szeroką ofertą produktów finansowych w tym z Kontem 360st, Bank BPH, oraz jego rachunki firmowe i kredyty, a także Bank BGŻ i Alior Bank z Kontem Najwyższej Jakości, Kontem Rozsądnym i innymi ofertami.

Ich oferta różni się od siebie, każdy z nich oferuje swoje produkty na swoich warunkach i ze swoimi wymaganiami. Jedni mają bogatsze oferty, nie wymienione wyżej inni mniejsze. Niektórzy dają możliwość wnioskowania o dane produkty online inne nie. Wiele z nich proponuje finanse osobiste takie jak konta osobiste, konta młodzieżowe, konta oszczędnościowe, konta walutowe, rachunki firmowe, rachunki osobiste i rachunki oszczędnościowe z czego niektóre banki w swojej ofercie mają kilka różnych kont w zależności od zapotrzebowania klienta. Są one kierowane zazwyczaj do poszczególnej grupy osób.

Do tego dochodzą produkty finansowe takie jak kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyt konsolidacyjny, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, kredyt dla firm, kredyty firmowe, kredyty odnawialne, karty kredytowe, pożyczki hipoteczne.

Oprócz wyżej wymienionych zainteresowany klient może spojrzeć także na ofertę inwestycji jakie oferują poszczególne banki. Do takich należą fundusze inwestycyjne, lokaty, lokaty i obligacje, lokaty strukturyzowane, rachunki inwestycyjne, inwestycje alternatywne i waluty czyli internetowe oferty kantorów walutowych.

Jest także możliwość by wykupić wszelkie ubezpieczenia na życie, komunikacyjne a także ubezpieczenie majątku. Na stronie widnieje także leasing i jego oferty w różnych bankach,informacja gospodarcza oraz faktoring.

(Średnia ocena: 5 on 5 rating)