Pożyczki ratalne na okres 61 dni i więcej są teraz jednymi z najchętniej zaciąganych pożyczek. Wszystko dzięki niezwykłej szybkości i prostocie ich udzielania oraz stosunkowo niewielkim wymaganiom, które pozwalają często otrzymać gotówkę na konto nawet osobie z gorszą historią kredytową. Pożyczki na raty udzielane są jednak przez różne parabanki, a ich oferta się zmienia - stąd potrzeba ciągłego porównywania ich ofert, by wiedzieć, które najbardziej się opłacają. Dla przedstawionych ofert minimalny okres spłaty to od 61 dni do 36 miesięcy przy maksymalnym RRSO 510,4 %. (* Reprezentatywny przykład pożyczki pod tabelą). Najlepsze pożyczki długoterminowe poniżej:


* Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 107,1%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 700 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 3 542,76 zł (w tym: prowizja 3 145 zł, odsetki 397,76 zł); całkowita kwota do zapłaty 7 242,76 zł, płatna w 24 miesięcznych ratach (23 raty po 301,78 zł i ostatnia 24 rata: 301,82 zł). Kalkulacja na dzień 01.04.2017.

Większość parabanków zajmuje się udzielaniem kredytów chwilówek, to znaczy takich, które nie są wysokie, ale przy tym udzielane na krótki okres czasu, który można ewentualnie przedłużyć (lecz niezbyt długo) za niewielką opłatą. Przy tym zwykle wszystko zamyka się w tym przypadku w okresie 30 - 60 dni. Jednakże jeśli ktoś pragnie pożyczyć więcej, albo też wolałby nie musieć spłacać całej pożyczonej kwoty w jednej części, może ubiegać się o pożyczkę ratalną.
Pożyczki na raty udzielane są przez takie między innymi parabanki jak Zaplo, Feniko, Aasa Polska, Provident czy KredytOK. Podobnych instytucji finansowych jest sporo, lecz z uwagi na różnorodną ofertę warto bliżej przyjrzeć się możliwościom, jakie dokładnie ma w każdym z nich potencjalny kredytobiorca. Różne są wysokości pożyczek czy terminy spłat, ale również warunki kredytowania i ewentualne promocje, dlatego powyższa lista wraz z krótkimi informacjami dotyczącymi każdej z ofert pomoże podjąć decyzję niezdecydowanym.
Pożyczki ratalne udzielane są zwykle również przez internet, decyzja jest szybka, pieniądze szybko trafiają na konto, a wydać je można na dowolny cel, o którym nie trzeba kredytodawcy informować. Dzięki podobnym kredytom możliwe jest zakupienie sprzętu AGD, opłacenie wspaniałych wakacji, a nawet zakup samochodu. Przy tym raty rozłożone są na wiele miesięcy, a nawet lat - zatem ich spłata jest komfortowa i nie pustoszy portfela.

Autor: AdamD
data: 2015-12-26 11:30
(Średnia ocena: 5 on 4 rating)

Promocje 2019


smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.