paragrafyCienie i blaski parabanków.


W sytuacji podbramkowej, gdy potrzebna jest gotówka na już, zwykle kierujemy swoje kroki do banku.

Jeżeli mamy złą historię kredytową, nie posiadamy stałych dochodów, mamy kredyt bądź zadłużenie, wówczas nie mamy żadnych szans by otrzymać pożyczkę w banku komercyjnym. Jedyna opcją jest pożyczka pozabankowa. Dostanie ją każdy, wystarczy posiadać dowód osobisty, konto bankowe i telefon komórkowy.

Pożyczka pozabankowa posiada kilka bardzo istotnych udogodnień dla klienta, np. szybka decyzyjność do 15 minut i brak formalności. Niestety takie banki mają również wady takie jak np. krótki termin spłaty, wysokie opłaty manipulacyjne, ukryte koszty, wygórowana opłata ubezpieczenia, niewielka kwota zadłużenia. Ranking pożyczek w postaci tabeli prezentuje ofertę parabanków oferujących pożyczki. Można wybrać kilka banków i porównać ich ofertę.Dużą popularnością cieszy się kredito24. Wszystkie czynności wykonujemy przez Internet, składamy wniosek, wypełniamy swoje dane osobowe, możemy podać link do swojego profilu na portalu społecznościowym, by zwiększyć swoje szanse na pożyczkę. Następnie w ciągu kilku minut dostajemy decyzję o przyznaniu pożyczki, musimy przelać 1 grosz lub skorzystać z aplikacji konto Connect, aby potwierdzić, że jest się posiadaczem danego konta bankowego. Pieniądze znajdą się na koncie w ciągu 10 minut. Jest możliwe wydłużenie pożyczki za dodatkową opłatą. Terminowe spłacenie pożyczki umożliwia uzyskanie większej kwoty następnym razem.

Na podobnej zasadzie działa łatwy kredyt. Większość firm posiada na swoich stronach kalkulatory, dzięki którym jest możliwość sprawdzenia, jaki byłby koszt pożyczki. Taki koszt jest całkowicie jawny. Jakiejkolwiek pożyczki by się nie wzięło trzeba przede wszystkim uważać by nie wpaść w pętle pożyczkową. Jedna pożyczka by spłacić wcześniejszą i jeszcze następna by spłacić tą są w rzeczywistości typową pułapką, z której bardzo ciężko się wydostać.

Na rynku jest bardzo wiele firm oferujących chwilówki, najbardziej znanymi są: Pożyczka Plus, Aasa Kredyt, Cashper, Ekspres kasa, Filarum, Incredit, Netcredit, Pandamoney, Ofin  i Lendon - ich ofertę znaleźć można na odpowiednich podstronach.

Autor: AdamD
data: 2014-11-10 23:36:41
(Średnia ocena: NAN on 0 rating)

Promocje 2019

smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.