piątek, 17 czerwiec 2016 17:43 Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

limekredyt logo
Masz nieoczekiwane wydatki?
Potrzebujesz szybkiej gotówki?
Wybierz LimeKredyt 
? jesteśmy dla Ciebie....więcej

Oprocentowanie: 0%
RRSO od  0 do 141,07%
1-a pożyczka: bezpłatna do 3600 zł
Okres spłaty: do 30 dni
kwota pożyczki: od 100 zł do 3600 zł
Przeczytaj opinie klientów o produkcie
Porównaj koszty pożyczki

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów, patrz tabela

wniosekA

złóż wniosek w LimeKredyt
Instytucja finansowa: Lime Kredyt
Oprocentowanie: 0%
1-a pożyczka: bezpłatna do 3600 zł
Okres pożyczki: od 30 dni
Kwota pożyczki: 100 - 3600 zł
RRSO: od 0 do 141,07%
Czas weryfikacji: do 24h
Opłata rejestracyjna: 1 zł
Max. kwota pierwszej pożyczki: limit ustala Pożyczkodawca
Przedłużenie: tak
Wiek pożyczkobiorcy: min. 21 - 70 lat
Adres i kontakt:

Lime-Kredyt Sp. z o.o.
przy ulicy Św. Filipa
23/6, 31-150 Kraków
tel. (+48) 22 389 50 55

Godziny pracy: Pn ? Pt 10.00 ? 18.00
Wybieram: wniosekA
Lime-Kredyt to serwis pożyczek online w nowym formacie, który został stworzony przez zespół ludzi o podobnych calach z dużym doświadczeniem w dziedzinie IT, finansów i marketingu.

Serwis Lime-Kredyt jest własnością Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością "Lime-Kredyt" Sp. z o.o. (NIP 6783154750), która działa w ścisłej zgodzie z rekomendacjami Komisji Nadzoru Bankowego i ustawodawstwem Rzeczpospolitej Polskiej (Kodeks Cywilny oraz Ustawia o Kredycie Konsumenckim). Podmiot wpisany jest do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000557478.

Aby uzyskać pożyczkę w serwisie Lime-Kredyt klient musi posiadać dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Wypłata pieniędzy może nastąpić na rachunek bankowy dowolnego banku z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, konto PayPal lub na kartę kredytową dowolnego banku z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Dzięki pełnej automatyzacji wszystkich procesów biznesowych, rozpatrzenie wniosku o kredyt i transferu środków do klienta zajmuje około minuty.

Serwis Lime jest zobowiązany do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych klientów. Nasz serwis przechodzi regularny audyt pod kątem zgodności z międzynarodowymi systemami płatności Visa i Mastercard przeprowadzany przez konsultantów Trustwave Holdings Inc.

Szanowni klienci!

Serwis Lime-Kredyt rozpatrując wniosek o pożyczkę zakłada, że klient ma stały i zagwarantowany dochód.

Serwis Lime-Kredyt jest tak skonstruowany, że przed uzyskaniem pożyczki zgadzasz się z warunkami Umowy Generalnej i Zasadami Udzielania Pożyczek. Zgodnie z tymi dokumentami, Użytkownik podpisując umowę składa podpis elektroniczny wprowadzając kod weryfikacyjny z SMS-a (równoważny podpisowi). To sprawia, że umowa pożyczki posiada taką samą ważność jak własnoręcznie podpisany dokument papierowy1).

Dla naszej firmy bardzo ważne jest budowanie zaufanych relacji z każdym klientem. Dlatego z wyprzedzeniem informujemy o możliwych konsekwencjach niewywiązania się ze zobowiązań wynikających z Umowy Pożyczki:

1. Serwis Lime-Kredyt współpracuje z wiodącymi biurami kredytowymi.

Informacja o opóźnieniu w spłacie pożyczki zostanie przekazana do biur informacji kredytowej. Może to negatywnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową i możliwość uzyskania nowych pożyczek w serwisie Lime-Kredyt, jak również w innych bankach i instytucjach finansowych. Dodatkową konsekwencją może być też wyższa cena przyszłych kredytów lub pożyczek.

2. Niedopełnienie zobowiązań wynikających z umowy pożyczki nie kończy naliczania odsetek. Do zaległej kwoty zobowiązania dochodzą opłaty umowne i na bieżąco doliczane są odsetki.

W przypadku opóźnienia klient zostaje obciążony opłatami umownymi zgodnie z Warunkami Umowy. Odsetki będą nadal naliczane od kwoty początkowej według przydzielonej wcześniej taryfy, a więc stopa procentowa nie wzrośnie. Serwis Lime-Kredyt to rzetelna i odpowiedzialna firma pożyczkowa, nie naliczamy odsetek od odsetek.

3. W przypadku windykacji długu w sądzie, na użytkownika przechodzą poniesione koszty sądowe i koszty windykacji należności.

Oprócz kwoty długu windykowane są również kwoty wydane na wszelkie opłaty potrzebne do rozpatrzenia sprawy w sądzie, jak również koszty usług agencji windykacyjnych.

Jeśli nie jesteś pewien, czy będziesz mógł zwrócić pożyczkę w terminie - nie korzystaj z usług serwisu Lime-Kredyt.

Tak jak w przypadku każdej instytucji pożyczkowej, w sytuacji zadłużenia, w pierwszym etapie negocjacji sami wykonujemy czynności windykacyjne, aby następnie wspomóc się doświadczeniem firm windykacyjnych, a później pełnomocnym orzeczeniem sądowym.

Jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji: jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i nie możesz spłacić pożyczki w terminie, użyj opcji przedłużenia kredytu. Pozwoli Ci to uniknąć naliczania odsetek karnych. W przypadku gdy termin spłaty już minął, a pożyczka nie została przedłużona - prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Program lojalnościowy dla stałych Klientów:

  • 1 pożyczka - rabat 100%
  • 2 pożyczka - rabat 25%
  • 3 pożyczka - rabat 15%
  • 4 pożyczka - rabat 20%
  • 5 pożyczka - rabat 25%
  • 6 pożyczka - rabat 30%
  • 7 pożyczka - rabat 35%
  • 8 pożyczka - rabat 40%
  • 9 pożyczka - rabat 45%
  • 10 pożyczka - rabat 50%


Autor: AdamD
data: 2015-07-29 06:41:26
Czytany 182 razy

Promocje 2019

5ec05ce8bbc0e9041affe66b4bf293e8smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.