wtorek, 11 listopad 2014 09:29 Napisał
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

provident logo
Gdy mowa o udzielaniu

pożyczek pozabankowych,
na pewno Provident należy
do najbardziej znanych firm
na rynku. Firma bowiem
istnieje na świecie
od ponad stu lat..więcej

Oprocentowanie: 10% RRSO od 64,3%
1-a pożyczka: płatna
Okresy pożyczki: od 200 do 630 dni
Możliwa kwota pożyczki: do 10000 zł
Przeczytaj opinie klientów o produkcie
Porównaj koszty pożyczki

wniosekA

provident 042018 750 100
 Instytucja finansowa:  Provident
 Oprocentowanie:  10%
 1-a pożyczka:  płatna
 Okres pożyczki:  200 - 630 dni
 Kwota pożyczki:  300 - 10000 zł
 RRSO:  od 64,3 %
 Czas weryfikacji:  niezwłocznie
 Opłata rejestracyjna:  brak
 Max. kwota pierwszej pożyczki: indywidulana ocena
 Przedłużenie:  indywidulane ustalenia
 Wiek pożyczkobiorcy:  min. 18 - 80 lat
 Adres i kontakt: Provident Polska S.A.
ul. Inflancka 4A
00-189 Warszawa
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 600 400 300
 Godziny pracy: Pn. ? Nd. 7.00 ? 21.00
 Wybieram: wniosekA
Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej miesięcznej w Gotówce / na Konto: całkowita kwota pożyczki ? 2000 zł; łączna kwota odsetek ? 155,30 zł; opłata przygotowawcza ? 40 zł; prowizja za udzielenie pożyczki ? 728 zł; opłata za elastyczny plan spłat ? 312 zł; roczna stopa oprocentowania ? 10%; czas obowiązywania umowy ? 12 m-cy.; wysokość miesięcznych rat ? 269,61 zł; całkowity koszt pożyczki ? 1235,30 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta ? 3235,30 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ? 160,51%.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Dopasowanej tygodniowej w Gotówce: całkowita kwota pożyczki ? 2000,00 zł; łączna kwota odsetek ? 188,98 zł; opłata przygotowawcza ? 40,00 zł; prowizja za udzielenie pożyczki ? 798,00 zł; opłata za elastyczny plan spłat ? 342,00 zł; roczna stopa oprocentowania ? 10%; czas obowiązywania umowy ? 60 tyg.; wysokość tygodniowych rat: 56,15 zł; całkowity koszt pożyczki: 1 368,98 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta ? 3 368,98 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ? 166,09%.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Samoobsługowej: całkowita kwota pożyczki ? 3000 zł; prowizja ? 1598,4 zł; roczna stopa oprocentowania ? 10%; łączna kwota odsetek ? 165,46 zł; czas obowiązywania umowy ? 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 396,99 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta ? 4763,86 zł; całkowity koszt pożyczki ? 1763,86 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania ? 148,92%.

Promocja ?Tablet gratis z Pożyczką Dopasowaną? trwa do 29.03.2016 r i dotyczy  wyłącznie Nowych Klientów którzy w czasie trwania promocji zawarli umowę Pożyczki Miesięcznej na Konto spłacaną w 6 lub 12 lub 18 lub 24 miesięcznych ratach, o części całkowitej kwoty pożyczki wypłacanej przelewem na rachunek Klienta wynoszącej co najmniej 2000 zł i jednocześnie złożyli dyspozycję przekazania części udostępnionej im całkowitej kwoty pożyczki na poczet zapłaty za składkę ubezpieczeniową oraz  złożą deklarację przystąpienia do ubezpieczenia. Nagrodą jest tablet o wartości nie mniejszej niż 300 zł. Szczegóły promocji zostały określone w regulaminie dostępnym w siedzibie Provident Polska S.A., w oddziałach i u Doradców Klienta.

Promocja ?Tablet gratis? trwa do 29.03.2016 r i dotyczy Klientów którzy w czasie trwania promocji zawarli umowę Pożyczki przez Internet spłacanej przelewem na konto w 6 lub 12 lub 18 lub 24 miesięcznych ratach, o całkowitej kwocie pożyczki wynoszącej co najmniej 2000zł. Nagrodą jest tablet o wartości nie mniejszej niż 300 zł. Szczegóły promocji zostały określone w regulaminie dostępnym w siedzibie Provident Polska S.A., w oddziałach i u Doradców Klienta.

Promocja "Gwarancja najniższej raty" do 29.03.2016 r. Szczegóły promocji określone są w regulaminie dostępnym w siedzibie Provident Polska SA, jej oddziałach, u doradców klienta i na www.provident.pl. Promocja dla Wszystkich Klientów, którzy w czasie promocji zawrą umowę pożyczki z opcją obsługi pożyczki w miejscu zamieszkania klienta spłacaną w tygodniowych ratach. Nagroda pieniężna to różnica pomiędzy sumą rat wynikającą z umowy pożyczki zwartej przez uczestnika promocji z Provident Polska SA a sumą rat podobnej pożyczki wynikających z przedstawionego przez uczestnika pisemnego potwierdzenia warunków cenowych uzyskanych przez niego w innych Instytucjach pożyczkowych. Warunkiem otrzymania nagrody jest przekazanie Provident Polska SA odpowiedniego potwierdzenia warunków pożyczki innej Instytucji pożyczkowej.


Autor: AdamD
data: 2014-11-11 09:29:32

Czytany 336 razy

Promocja 2019

Ranking Chwilówek

Ranking Ratalnych

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo

Tumblr logo

Obowiązki informacyjne

Ustawa o kredycie konsumenckim przewiduje, jakie ma uprawnienia konsument, gdy kredytodawca nie dopełni wobec niego obowiązków informacyjnych związanych z podpisaniem umowy kredytowej. Ustawa formułuje wobec treści i formy umowy ważne wymogi. Umowa winna być zawarta na piśmie. Należy w umowie obowiązkowo umieścić:
- imię, nazwisko i adres konsumenta oraz imię, nazwisko (nazwę) i adres (siedzibę) kredytodawcy i pośrednika kredytowego;
- rodzaj kredytu;
- czas obowiązywania umowy;
- całkowitą kwotę kredytu;
- terminy i sposób wypłaty kredytu;
- stopę oprocentowania kredytu oraz warunki jej zmiany z podaniem indeksu lub stopy referencyjnej;
- rzeczywistą roczną stopę oprocentowania oraz całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta ustaloną w dniu zawarcia umowy (wraz z podaniem wszystkich założeń przyjętych do jej obliczenia);
- zasady i terminy spłaty kredytu (m.in. kolejności zaliczania rat kredytu konsumenckiego na poczet należności kredytodawcy, możliwości otrzymania bezpłatnego harmonogramu informację o innych kosztach, które konsument zobowiązany jest ponieść w związku z umową (m.in. opłatach, prowizjach, marżach oraz kosztach usług dodatkowych, jeżeli są znane kredytodawcy, oraz warunki na jakich koszty te mogą ulec zmianie);
- roczną stopę oprocentowania zadłużenia przeterminowanego, warunki jej zmiany oraz ewentualne inne opłaty z tytułu zaległości w spłacie kredytu;
- sposób zabezpieczenia i ubezpieczenia spłaty kredytu, jeżeli umowa je przewiduje;
- termin, sposób i skutki odstąpienia konsumenta od umowy;
- prawo konsumenta do spłaty kredytu przed terminem;
- informację o prawie kredytodawcy do zastrzeżenia w umowie prowizji za dokonanie spłaty kredytu przed terminem i zasady ustalenia wysokości tej prowizji.

Mądre pożyczanie. Biorę pożyczkę ? na co zwrócić uwagę

Przy zawieraniu umowy pożyczki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy:
- podmiot, z którym zawiera się umowę jest osobą fizyczną, czy też osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą lub osobą prawną. Jeżeli stroną jest osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, konsument nie będzie objęty ochroną wynikającą z ustawy o kredycie konsumenckim.
- umowa przewiduje zapłatę wynagrodzenia za udzielenie pożyczki przed wypłatą środków finansowych
- czasami parabanki pobierają od konsumenta wynagrodzenie za cały okres kredytowania lub opłaty przygotowawcze, po czym nie dochodzi do wypłaty pożyczki.
- umowa przewiduje zabezpieczenia kredytu, które konsument jest w stanie spełnić. Niejednokrotnie konsument zobowiązany jest ustanowić wysokie zabezpieczenie pożyczki np. w wysokości 200% wartości pożyczki, a następnie nie jest w stanie spełnić tego wymogu, w związku z czym kredytodawca nie wypłaca mu środków finansowych, zachowując sobie przy tym wynagrodzenie za cały okres kredytowania, które uiścił już konsument. Dodatkowo, informacja o rodzaju zabezpieczenia kredytu może być niejednoznaczna, dlatego też konsument ma wątpliwości czy dany rodzaj zabezpieczenia będzie od niego wymagany.
- Umowa przewiduje inne wysokie opłaty np. za wizyty przedstawiciela firmy w domu.
- umowa zawiera wszystkie informacje o kosztach pożyczki.

Poniżej znajduje się lista przepisów regulujących zasady rządzące procedurami dotyczącymi pożyczek krótkoterminowych. Każdy akt znajduje się w państwowym internetowym systemie aktów prawnych, gdzie można zapoznać się z jego aktualnym, ujednoliconym tekstem. Zapraszam do lektury.

Akty prawne:

Pożyczkodawcy

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.