poniedziałek, 15 lipiec 2019 10:46 Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
solcredit logo
Masz nieoczekiwane wydatki?
Potrzebujesz szybkiej gotówki?
SolCredit
- jesteśmy dla Ciebie
...więcej

Oprocentowanie: 10%
RRSO: od 594 %
prowizja: zmienna
1-a pożyczka: bezpłatna
Okres spłaty: od 5 do 50 dni
kwota pożyczki: od 100 zł do 5 000 zł
Przeczytaj opinie klientów o produkcie
Porównaj koszty pożyczki

wniosekA


750x100 sol pl spring 2018
 Instytucja finansowa: SolCredit
 Oprocentowanie:  10%
 1-a pożyczka:  bezpłatna
 Okres pożyczki:  od 5 do 50 dni
 Kwota pożyczki:  100 - 5 000 zł
 RRSO:  od 594 %
 Czas weryfikacji:  niezwłocznie
 Opłata rejestracyjna:  1 PLN
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  5 000 PLN
 Przedłużenie:  -
 Wiek pożyczkobiorcy:  min. 20 - 72 lat
 Adres i kontakt: Fiizy OÜ 
 Toom-Kooli 1
10130 Tallinn, Estonia
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Godziny pracy: pon.-pt. 8-19
 Wybieram: wniosekA

Opłaty administracyjne są ustalane poprzez RRSO (Roczną Stopę Oprocentowania). Ta stopa może się zmieniać w zależności od kwoty pożyczki i terminu spłaty. Na przykład, dla pożyczki o wartości 100zl i terminie spłaty 30 dni, opłaty i odsetki będą równe 0zl, a całkowita suma do zwrotu będzie wynosić 100zl przy RRSO równej 0 %.

Niniejsza Witryna wymaga, aby Członkowie byli w wieku od 18 do 75 lat. Każdy Członek korzystający z Witryny, który ma mniej niż 18 lat lub więcej niż 75 lat, jest uważany za łamiącego niniejsze Warunki użytkowania. Każde naruszenie lub naruszenie niniejszych Warunków użytkowania, lub jakiejkolwiek innej umowy z nami może skutkować cofnięciem członkostwa Członka, w tym usunięciem wszelkich danych osobowych przekazanych nam przez Członka, umowa kredytową Członka (jeśli taka została zawarta) może również zostać zakończona, a Członek może zostać zablokowany w przyszłości z korzystania z naszych usług.

Chcąc zostać Członkiem, należy podać dane osobowe zgodnie z formularzem wniosku, który należy wypełnić tylko raz na naszej Stronie. Podając te dane osobowe, Członkowie zgadzają się, że dostarczyli najbardziej aktualne informacje oraz że te dane osobowe są również prawdziwe i kompletne. Jeśli w dowolnym momencie dane osobowe zostaną uznane za nieprawdziwe lub niekompletne, zastrzegamy sobie prawo do odwołania członkostwa tego członka, w tym do usunięcia wszelkich innych danych osobowych, które zostały nam dostarczone. Ponadto, umowa pożyczki Członka z pożyczkodawcą (o ile została dokonana) może również zostać rozwiązana, a Członek może również zostać zablokowany w przyszłym użytkowaniu lub dostępie do naszej usługi.

Autor: AdamD
data: 2019-07-15 10:55:16

Czytany 121 razy

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.