Przedstawiamy nowe oferty pożyczkowe:
– HappyCash (zakupy na raty): https://bit.ly/3kc9ze0
– Sponto (do 15000 zł na 30 m-cy): https://bit.ly/3pNgLOI
– PanKredyt (do 6000 zł na 60 m-cy): https://bit.ly/3dDsTzu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 92.43 %; Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5700 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,2 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 390 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 327,33  zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 11637,33 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 5937,33 zł (w tym: odsetki 974,16 zł, prowizja 4963,17 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 25.01.2021 r.
kryptowaluty

Mimo, że dla większości osób wirtualna waluta jest jeszcze tajemnicą i samo słowo „wirtualna” sprawia, że niewiele osób traktuje ją z powagą na jaką zasługuje, to coraz więcej osób ryzykuje swoje „realne” pieniądze, aby inwestować w kryptowaluty. Świat bitcoinów zatacza coraz szersze kręgi, wychodząc poza granice wtajemniczonego koła programistów i marketingowców. Najpopularniejsze kryptowaluty to: Handluj najbardziej popularnymi kryptowalutami na świecie z wykorzystaniem dźwigni i dostępnością 24/71: Bitcoin | Ethereum / Bitcoin | Ethereum | Litecoin | NEO | Ripple XRP | IOTA | Monero | Stellar | EOS | Bitcoin Cash ABC | Cardano | Tron.

Jak zdobyć taką walutę, czy jest to skomplikowane?

Powstają specjalne kantory i giełdy wymiany. Tą walutę można również kupić od innego internauty, który akurat chce się go pozbyć. Analizując rynek polecamy następujące platformy inwestycyjne (obsługa w języku polskim):
17670 300 600 1533218237

Są inwestorzy potrafiący zarabiać tysiące złotych tygodniowo.

Jest również możliwość skorzystania ze specjalnego oprogramowania tzw. koparki, która za nas wykonuje skomplikowane operacje. W tym przypadku niezbędny jest solidny sprzęt komputerowy.
Trzecia możliwość to skorzystanie z usługi kupowania udziałów w tzw. kopalniach, czyli płacenia za pracę czyjejś koparki. Obecnie górnicy, czyli podmioty przetwarzające transakcje w sieci Bitcoin, za rozwiązanie kolejnego bloku z transakcjami otrzymują nagrodę w wysokości 12, 5 BTC.
Istnieje wiele stron internetowych oferujących Bitcoiny w zamian za określone działania np. odwiedzanie danej witryny czy wpisy na forum. W zamian za takie działania, dostaje się symboliczną ilość satoshi, która jest mniejszą jednostką Bitcoina. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które obawiają się zainwestować swoje realne pieniądze, ale chciałyby przekonać się na czym polega Bitcoin oraz poznać jego realny wymiar.


Jeśli jesteś już posiadaczem Bitcoinów, możesz sprawić aby pracowały one same poprzez udzielanie oprocentowanych, bitcoinowych pożyczek. Taką możliwość dają nam przeznaczone do tego platformy. Kredytobiorca dostaje pewną ilość pieniędzy, na określony czas i spłaca to z odsetkami.

Powstały firmy specjalizujące się w tzw. „kopaniu” Bitcoinów. Firmy te odsprzedają swoje monety z dużym zyskiem. Proces ten nosi nazwę „miningu” i możemy go porównać do bicia monet w mennicy.
Kryptowaluty stwarzają nowe możliwości generowania zysków. Nie zmienia to faktu, że tak samo jak ich klasyczny konkurent, wymagają inwestycji czasu lub pieniędzy.


(Średnia ocena: 5 on 1 rating)