baner yt

Pierwsza pożyczka za darmo.

Trwa wielka batalia pomiędzy gigantami rynku tak zwanych chwilówek, którzy starają się przejąć pozycję lidera na polskim rynku. Trwa wielka batalia pomiędzy gigantami rynku tak zwanych chwilówek, którzy starają się przejąć pozycję lidera na polskim rynku.

Do najbardziej znanych firm, które starają się uprzedzić konkurentów należą Wonga, Filarum, Vivus, Kredito24 czy też Smart Pożyczka. Kto wygra tę wojnę może się bardzo wzbogacić, bo rynek chwilówek jest wart ogromnych pieniędzy. Czy warto toczyć tę batalię ? Na pewno wspomniane firmy zrobią wszystko by wygrać walkę o polskiego klienta, a mając międzynarodowe doświadczenie (pożyczki udzielane są przez te firmy na całym świecie) posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające przyciągać kolejnych klientów jak osy do miodu !

Gdy jednak zabraknie pieniędzy, a na zapłatę rachunków za prąd, gaz czy wodę zostało nam tylko kilka dni, wielu z nas może zdecydować się by skorzystać z tej oferty i zaciągnąć kredyt w jednej z firm, która oferuje darmowe chwilówki. Nie zawsze potrzebujemy pożyczyć kilka tysięcy złotych, czasami wystarczy nawet 100 czy 200 zł by uratować sytuację, a dzięki temu, że można je pożyczyć nawet w 15 minut to młodzi ludzie chętnie korzystają z takich opcji.Nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że życie większości Polaków jest bardzo ciężkie. Brakuje nam przede wszystkim dobrze płatnej pracy, stabilnych umów, które gwarantowałyby zatrudnienie. Chociaż wielu z nas decyduje się emigrować, to jednak niektórzy pragną zostać i osiągnąć sukces na terytorium kraju w którym się urodzili i wychowali.

Co więcej, jak już wspomniano firmy walczą o klienta, dlatego organizują wiele promocji. Jedna z najgłośniejszych to pierwsza pożyczka za darmo, gdzie po podjęciu pożyczki do określonej kwoty wcale nie trzeba spłacać nic poza tym co pożyczyliśmy. Brzmi zachęcająco dla klienta, bo zawsze komuś te pieniądze mogą się przydać, a nie trzeba oddawać nic więcej niż pożyczyliśmy. Dla firmy udzielającej takiego kredytu to doskonała okazja do zbudowania bazy potencjalnych klientów w przyszłości, bo przecież można śmiało podejrzewać, że wielu tych ludzi jeszcze kiedyś będzie potrzebowało pożyczyć jakieś pieniądze, a wtedy mogą wrócić do firmy, z którą już zdarzyło im się podpisywać umowę o pożyczkę.


Autor: AdamD
data: 2014-11-10 23:36:41
(Średnia ocena: NAN on 0 rating)

Promocje 2019

5ec05ce8bbc0e9041affe66b4bf293e8smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.