Jeżeli nie posiadasz konta w banku lub nie chcesz otrzymać na nie pożyczki jest możliwość złożenie wniosku w 8 parabankach, gdzie wypłata pożyczki odbywa się w najbliższej placówce poczty lub albo w Banku Pocztowym za pośrednictwem czek GIRO. Pożyczka taka zapewnia większą anonimowość i możliwość ukrycia faktu wzięcia pożyczki przed innymi osobami. Pożyczki z odbiorem na poczcie i pomysł z wykorzystaniem czeków GIRO, które można zrealizować w ciągu 5 dni w każdej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego, został wdrożony głównie z myślą o osobach starszych, które od lat opłacają swoje rachunki w okienku pocztowym. Do odbioru pożyczki na poczcie konieczna będzie weryfikacji Twojej tożsamości, dlatego idąc na pocztę zabierz ze sobą dowód osobisty. Pamiętaj, że czek GIRO możesz zrealizować w ciągu 5 dni od daty wystawienia. Jeżeli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie to składając wniosek o pożyczkę pamiętaj o wybraniu opcji "Wypłata na poczcie (GIRO)", a poniżej znajdziesz zestawienie firm oferujących pożyczki z możliwością odbioru na poczcie, wybrane oferują również pierwszą pożyczkę za darmo. Poniżej zestawienie pożyczek, które odbierzesz na poczcie korzystając z czeku GIRO (kliknij w logo aby złożyć wniosek):
¤ do 10.000 zł na 30 dni ¤ wiek od 21 lat ¤ bez BIG, sprawdza BIK, KRD, ERIF ¤ kwota od 1000 do 10.000 zł na okres 2 - 48 mies.

2.hapipozyczki logo

¤ wiek od 18 do 75 lat ¤ sprawdza BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG ¤ złóż wniosek przez www: wybierz w kalkulatorze kwotę pożyczki, dalej postępuj zgodnie z instrukcjami ¤ kwota od 500 do 10.000 zł na okres 6 - 36 mies.

3. ferratum logo

¤ wiek od 20 do 80 lat ¤ sprawdza BIK, BIG, KRD, ERIF ¤ kwota od 1 000 do 10 000 zł na okres 6 - 48 mies.  

lub oferta z tej strony: https://portal.oferty-leadstar.pl/pozyczki-dlugoterminowe
(Średnia ocena: 4 on 5 rating)