Przedstawiamy nowe oferty pożyczkowe:
– HappyCash (zakupy na raty): https://bit.ly/3kc9ze0
– Sponto (do 15000 zł na 30 m-cy): https://bit.ly/3pNgLOI
– PanKredyt (do 6000 zł na 60 m-cy): https://bit.ly/3dDsTzu

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 92.43 %; Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5700 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 7,2 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 390 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 327,33  zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 11637,33 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 5937,33 zł (w tym: odsetki 974,16 zł, prowizja 4963,17 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 25.01.2021 r.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Finzmo - najinteligentniejszy na świecie rynek szybkiego finansowania. Do twoich usług. Przeszukujemy banki, kasy kredytowe i pożyczkodawców online, aby znaleźć najlepsze oferty dostosowane do Twoich potrzeb i skierować Cię do instytucji finansowych, które je oferują. Wszyscy nasi partnerzy natychmiastowo zatwierdzają kredyty i przekazują pieniądze na Twoje konto w ciągu kilku minut. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, co zajmie Ci zaledwie 60 sekund, i kliknij przycisk Wyślij - jest to całkowicie bezpłatne i nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową.

Finzmo


Nasi partnerzy przeprowadzają "łagodne analizy", więc nie wpłynie to na Twoją zdolność kredytową. Jeśli jednak wybierzesz produkt i przystąpisz do złożenia wniosku, pożyczkodawca, którego wybrałeś, zażąda pełnego raportu kredytowego od agencji zajmujących się raportami konsumenckimi, co może mieć wpływ na Twoją zdolność kredytową. Oczekując na zatwierdzenie pożyczki od jednego z naszych partnerów, czas potrzebny na faktyczne udostępnienie środków na koncie może się różnić w zależności od wielu czynników, na przykład tego, czy bank umożliwia dokonanie szybkiego przelewu. FINZMO oferuje bezpłatną, dobrowolną usługę polegającą na wyszukiwaniu ofert kredytów online i porównywaniu pożyczek w celu zapewnienia klientom dostosowanych, spersonalizowanych ofert pożyczkowych z najlepszymi, najkorzystniejszymi warunkami. Wszelkie dane osobowe, które dostarczysz nam jako potencjalny lub rzeczywisty klient, będą przechowywane w naszej bazie danych z zachowaniem najwyższego poziomu prywatności i poufności i mogą być wykorzystywane podczas kolejnych wizyt (w tym pliki cookie), abyśmy mogli nadal oferować spersonalizowaną usługę online. Sprawdź też inne oferty kredytów i pożyczek ratalnych
źródło: finzmo.pl
Czytany 566 razy