Oceń ten artykuł
(6 głosów)
Autokapitał - pożyczka gotówkowa dla firm, nawet 100 000 złotych pod zastaw auta. Krótkoterminowe kredyty-chwilówki szturmem wdarły się na polską arenę finansową – Polacy pożyczają w ten sposób coraz chętniej niewielkie kwoty, spłacając je z niewielką dopłatą po kilkudziesięciu dniach, albo (w przypadku rozłożenia na raty, co również jest teraz możliwe) na przykład po kilku miesiącach.

Autokapitał
 


Zwykle im dłuższy jest możliwy okres kredytowania, tym więcej można pożyczyć – jednak jeśli ktoś potrzebuje naprawdę dużej gotówki, sądzi że ma wielki problem. Na szczęście pojawiła się taka firma jak Autokapitał, która pozwala na pożyczenie nawet 100 000 złotych na cały rok!
Pożyczka Autokapitał jest pożyczką gotówkową dla firm.
posiadanie własnej działalności (trzeba ją prowadzić minimum 1 dzień) jest zatem warunkiem jej otrzymania. Konieczne jest jednak również posiadanie samochodu – wszystko odbywa się pod jego zastaw. Dzięki niemu można pożyczyć od 10 000 złotych do nawet 100 000 złotych (pomniejszonych między innymi o takie rzeczy jak opłata przygotowawcza czy koszt wyceny pojazdu przez rzeczoznawcę)! A to suma, która daje niemałe możliwości finansowe. Tym bardziej, że z racji na fakt, iż pożyczka zabezpieczona jest samochodem, nie są sprawdzane informacje o kliencie w takich miejscach jak BIK, BIG czy KRD. Jakie dodatkowe warunki trzeba zatem spełniać? Klient musi tylko jeden – powinien mieć odpowiedni wiek, mieszczący się w przedziale 21-70 lat. O wiele więcej wymogów dotyczy samego auta. Powinno być ono: - autem osobowym, - autem zarejestrowanym na tylko 1 osobę, którą jest pożyczkobiorca, - pojazdem nie mającym więcej niż 12 lat, - pojazdem bez żadnych, ustanowionych na niego zabezpieczeń, - autem posiadającym polisy OC/AC, - autem z kartą pojazdu i 2 kompletami kluczyków. Choć wiele osób zapewne obawia się, że cała procedura jest ciężka do przejścia z uwagi na możliwe kwoty kredytów, okazuje się, że jest o wiele prościej niż można byłoby sądzić. Tak naprawdę wszystko zaczyna się od kontaktu z firmą online – na portalu wpisuje się dane dotyczące auta, dzięki czemu Autokapitał może rozpatrzyć zarówno samą pożyczkę, jak i ewentualną jej kwotę. Później wystarczy tylko podać swoje dane osobowe, spotkać się z rzeczoznawcą, który wyceni pojazd, podpisać umowę pożyczki i… oczekiwać na wpłatę całej kwoty w już 24 godziny po złożeniu swojego podpisu na owej umowie!

Możliwość uzyskania od 10.000 do 100.000 zł na okres 12 miesięcy (Maks. RRSO: 164,52%), zabezpieczona samochodem bez BIK, BIG, KRD.

Przykład pożyczki udzielanej dla konsumentów za pośrednictwem serwisu www. autokapital.pl: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 54,53 %, całkowita kwota pożyczki 15.000,- zł, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy, oprocentowanie zmienne: 7,2% w skali roku; całkowity koszt pożyczki w całym okresie wyniesie 17.247,87 zł (w tym opłata początkowa 18,75 zł miesięcznie – łącznie 900,- zł, prowizja za obsługę pożyczki 292,50 zł miesięcznie - łącznie 14.040 zł i odsetki 2307,87 zł), całkowita kwota do zapłaty 32247,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01-07-2021 r.

Czytany 1971 razy