Oceń ten artykuł
(1 głos)

Pieniądze uzyskane z małej pożyczki w Cashtero mogą być wykorzystane na praktycznie wszystko: pilne wypadki, opiekę zdrowotną, remonty mieszkań, spłatę rachunków, większe jednorazowe zakupy itp. Cahstero pożyczka do 10000 zł na 90 dni.

cashtero 750 100 102021
Jeśli pożyczkobiorca złoży wniosek o pożyczkę, a ten zostanie zatwierdzony przez pożyczkodawcę, to środki zostaną bezzwłocznie przesłane na konto bankowe pożyczkobiorcy. Następnie pożyczkobiorca spłaca pożyczkę, zwykle co miesiąc, aż pożyczka zostanie w całości spłacona. Pożyczkobiorca powinien zdecydować, jak dużo czasu potrzebuje na spłatę, zanim zaaplikuje o pożyczkę.
W przypadku większości pożyczek pożyczkobiorca może zdecydować o rozłożeniu spłaty na okres od jednego miesiąca do pięciu lat, przy czym niektórzy pożyczkodawcy umożliwiają pożyczkobiorcą szybszą spłatę celem zaoszczędzenia pieniędzy lub na rozłożenie spłat na dłuższy okres.


Cashtero pomaga znaleźć najlepsze oferty kredytowe od większości pożyczkodawców na rynku, z możliwością spłaty od 61 do 90 dni, maksymalne RRSO wynosi 1926,41%. Na przykład, w przypadku pożyczki w wysokości 2000 zł na spłatę w ciągu 91 dni, opłaty będą miały wysokość 686,97 zł, całkowita płatność wyniesie 2686,97 zł; RRSO 501,22%. Cashtero nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku. Zawsze otrzymasz pełną i precyzyjną informację o wysokości RRSO i wszystkich dodatkowych kosztach przed zawarciem umowy o pożyczkę. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.05.2021 r.
Czytany 522 razy