Oceń ten artykuł
(9 głosów)
HapiPożyczka – by na Twojej twarzy pojawił się uśmiech. Życie bywa nieprzewidywalne – niestety, na naszej drodze pojawiają się czasem szczęśliwe wydarzenia, a czasem przeszkody. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, można rozwiązać problem między innymi przez zgłoszenie się do parabanku.
HapiPożyczka

Hapipożyczka oferta produktowa „Pożyczka ratalna” obowiązuje od dnia 1 kwietnia 2020r i dotyczy pożyczki oferowanej we wszystkich kanałach dystrybucji produktów. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać obecni oraz nowi klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania scoringu kredytowego oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa „Pożyczka ratalna” dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 12 miesięcy, w kwotach od 2 000,00 zł do 6.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 55,37 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.200,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4.036,96 zł, oprocentowanie stałe 9,00 %, całkowity koszt kredytu 836,96 zł (w tym: prowizja 504,00 zł, odsetki 164,96 zł, opłata przygotowawcza 168,00 zł), 12 miesięcznych rat: 11 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 336,44 zł., ostatnia 12 miesięczna rata w wysokości 336,12 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej. Jest to opcja o tyle lepsza niż w przypadku zgłoszenia do tradycyjnego banku, że instytucje finansowe zwane parabankami zwykle działają szybciej i sprawniej, przy jednocześnie dużo krótszym okresie weryfikacji wniosku i mniejszej ilości formalności. Jednocześnie jednak zawsze stosowane są na tyle dobre zabezpieczenia, by dane klientów były chronione. HapiPożyczka to jedna z najlepszych opcji – oferta tej firmy jest bardzo interesująca, a klienci mogą nawet skorzystać z odroczonej płatności!
Czym jest Hapi Pożyczkai jak z niej skorzystać by być happy?
Hapi Pożyczki to nowa marka Providenta – wielu osobom, które interesują się parabankami zapewne firma ta wiele mówi. Provident jest bowiem bardzo popularny i z jego usług korzysta mnóstwo osób. Pożyczka Happy umożliwia zaciągnięcie kredytu nawet na 48 miesiące! Jest to zatem nie tylko oferta chwilówek, lecz również i pożyczek długoterminowych, które są wyższe, ale które w dłuższym okresie czasu o wiele łatwiej spłacić. Warto zaznaczyć, że parabank nie pyta o cel udzielenia kredytu – sami wiemy, czy potrzebujemy pieniędzy, czy nie i na co chcemy je wydać. Można równie dobrze zakupić nową lodówkę, jak i wybrać się na szalony weekend z przyjaciółmi do innego kraju – pozostaje to kwestią klienta. Wielką zaletą firmy Hapi Pożyczki jest wysoki współczynnik udzielania pożyczek – to znaczy, że większość osób pozytywnie przechodzi weryfikację i może otrzymać wymarzony kredyt. Jak się za to zabrać? Najpierw trzeba skorzystać z umieszczonego na stronie firmy Hapi Pożyczka kalkulatora, wybierając ilość funduszy oraz okres czasu, na jaki chcemy zaciągnąć dług. Następnie trzeba przejść system potrójnej weryfikacji, przygotowany specjalnie po to, by chronić dane klientów parabanku. Potwierdzamy zatem swój adres e-mail, swój numer telefonu komórkowego, a także rachunek bankowy, przy czym to ostatnie odbywa się poprzez przelanie 1 złotego opłaty weryfikacyjnej – kwota ta jednak zostanie szybko zwrócona, gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie. Później czekamy już tylko na przelew i… możemy się cieszyć otrzymanymi pieniędzmi!
Czytany 1336 razy