Oceń ten artykuł
(8 głosów)
KredytOK – oferta pełna promocji. Na świecie – w tym również i w samej Polsce – zarejestrowanych jest tyle parabanków, że klienci mają problem z rozpoznaniem najsolidniejszej instytucji finansowej, z najlepszą ofertą, a same parabanki muszą co jakiś czas ulepszać swoją ofertę i tworzyć liczne promocje, by przyciągnąć nowych zainteresowanych.

kredytok 750 100 092021

Dla samych kredytobiorców to jednak lepiej – w końcu lepsza oferta oznacza niższą ratę spłaty, albo dłuższy okres kredytowania. Nie mówiąc już o innych promocjach, jakie mogą wprowadzić firmy, by zyskać nowych kredytobiorców. KredytOK jest firmą, która prężnie działa na arenie finansowej, pomagając wielu Polakom zrealizować plany, cele i marzenia, a także rozwiązując ich finansowe problemy. Warto przyjrzeć się jej ofercie. Co może zyskać klient, korzystając z usług tej firmy? Parabank KredytOK oferuje swoim klientom krótkoterminowe lub długoterminowe pożyczki. To nowy program pożyczkowy „Miła Ratka”, który powstał w oparciu o wcześniejsze obserwacje dotyczące potrzeb większości klientów. I tak osoba, która chce zaciągnąć chwilówkę KredytOK, może ubiegać się o maksymalnie 1500 złotych, przy czym kwota ta jest pożyczana na nie więcej niż 40 dni. Jeśli zaś ktoś woli spłacać kredyt rozłożony na raty, może się ubiegać o maksymalnie 5000 złotych, które będzie spłacał w częściach przez nie więcej niż 24 miesiące.
Oferta parabanku KredytOK jest bardzo konkurencyjna.
Nie chodzi jedynie o fakt, że zaciągnięty dług można spłacać w ratach, tym samym obniżając wartość miesięcznego zobowiązania, lecz również o to, że firma wymaga prawdziwego minimum formalności i co jakiś czas zaskakuje klientów nowymi promocjami.  Przy tym działa bardzo szybko, więc jeśli komuś zależy na czasie, z pewnością powinien zainteresować się pożyczką KredytOK. Przekonane osoby powinny wypełnić jedynie krótki formularz na stronie internetowej parabanku, a następnie oczekiwać na decyzję w sprawie kredytu. Jest ona podejmowana w ekspresowym tempie – nawet w 15 minut!

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 6000 zł. Reprezentatywny przykład: Kwota POŻYCZKI (bez kosztów kredytowych) wynosi 2400 zł na okres 12 miesięcy. PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 1296.65 zł, ODSETKI: 93.93 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 3790.58 zł, RRSO: 148,32%, pierwsza RATA 322.24 zł, Ilość rat 12. (stan na dzień 23.06.2021r.)
Czytany 1814 razy