Oceń ten artykuł
(8 głosów)
LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową, oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Naszą Misją jest pomagać Klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach. Pożyczka osobista w Loan Me może pomóc! Codziennie akceptujemy setki wniosków, takich jak Twój! Zawsze szybko i dyskretnie! Skontaktuj się z nami już dziś!

LoanMe

Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla pożyczki w kwocie 1500 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1743,98 zł  (w tym prowizja 233,63 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 348,80 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 379,38%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,91%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Przykład reprezentatywny (Oferta dla przedsiębiorcy) : Dla pożyczki w kwocie 3000 zł udzielonej na 62 tygodnie, całkowita kwota do zapłaty wynosi 7372,57 zł  (w tym prowizja 3840,27 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 400 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 118,91 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 495,86%. Minimalny okres spłaty: 17 tygodni. Maksymalny okres spłaty:

UCZCIWOŚĆ

Uczciwość to w branży finansowej fundament. Zdajemy sobie sprawę, że przewagę konkurencyjną możemy budować w oparciu o odpowiedzialne dostarczanie naszym Klientom bezpiecznych produktów finansowych. Możemy to osiągnąć jedynie poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych ocen badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych Klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki zawsze kierujemy się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców. Działając w ten sposób, pozostajemy uczciwi nie tylko wobec Klientów, ale także wobec siebie.

TRANSPARENTNOŚĆ

W LoanMe szczególnie dbamy o proces budowania i wzmacniania świadomości finansowej naszych Klientów w transparentny sposób komunikując wszystkie warunki produktu. Wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze. W naszych umowach i drukach nie stosujemy haczyków, gwiazdek czy małego druku ? już na wstępie informujemy Klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką. Stawiamy na precyzyjną i szczerą komunikację nie tylko z klientem, ale i pomiędzy pracownikami.

SZACUNEK

Realizując naszą misję, mamy jednocześnie ambicję, by nie tylko dostarczać Klientom jak najlepsze rozwiązania, ale także budować z nimi ucziwe, długotrwałe i partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku. W tym celu opracowaliśmy kilka jasnych i łatwych do zrozumienia zachowań, które zapewniają, że zarówno Klienci, jak i pracownicy czują się w Loan Me szanowani. Do tych zachowań zaliczamy: koncentrację na kliencie i budowanie relacji, a także ciągłe podnoszenie wyników poprzez elastyczne podejście umożliwiające wdrażanie zmian.
Czytany 1659 razy