Oceń ten artykuł
(17 głosów)
NetCredit to parabank, który oferuje szybkie pożyczki – 3000 złotych. To instytucja finansowa będąca parabankiem – czymś w rodzaju tradycyjnego banku, choć zajmującego się dużo mniejszą ilością działań z zakresu finansów oraz działającego na nieco innych zasadach. Parabanków jest obecnie w Polsce mnóstwo – jednak większość pożycza nowym klientom naprawdę niewielkie sumy. Wszystko dlatego, że zachęca się ich do skorzystania z oferty brakiem dodatkowych opłat – to znaczy, że nowy klient nie musi między innymi troszczyć się o oprocentowanie. Jego pożyczka jest darmowa. 

netcredit 750 200 092021

Pożyczka Net credit to bardzo trafna nazwa dla podobnej instytucji – jej oferta to bowiem udzielana pożyczka przez net. Wszystko teraz może się odbywać online i jest bardzo proste – trzeba jedynie wybrać sumę kredytu oraz okres, na jaki chcemy ją pożyczyć. Później wypełniamy wniosek, podając przy tym swoje dane osobowe, w celach weryfikacyjnych. Podobne znaczenie ma wniesiona opłata – klient powinien wpłacić na konto parabanku opłatę w wysokości 1 grosza lub 1 złotego. Rzecz jasna, musi przelać tę sumę ze swojego konta osobistego, na które pragnie, by później trafiły pieniądze.
Netcredit rozpatrzy złożony wniosek – i jeśli odpowiedź będzie pozytywna, bardzo szybko przeleje fundusze na konto klienta.
Warto wiedzieć, że to jedna z tych instytucji, która mimo wszystko premiuje stałych klientów – dlaczego bowiem nowy klient miałby mieć lepszą ofertę od tego, który lojalnie współpracuje z parabankiem już długi czas? Chwilówki Netcredit udzielane są rzetelnym i stałym klientom nawet o 50% taniej. Przy tym za polecenie kolejnych klientów można otrzymać dodatkowe premie. Trzeba jeszcze dokładniej omówić samą ofertę parabanku. Pożyczać pieniądze można na okres 30 dni. Maksymalnie pożyczymy w Netcredit 5 000 złotych. By jednak w ogóle móc zaciągnąć pożyczkę należy: - mieć od 20 do 65 lat - posiadać polskie obywatelstwo - posiadać stałe źródło dochodów - mieć czystą historię kredytową (brak opóźnień przy innych spłatach) - posiadać aktywne połączenie z siecią komórkową - mieć otwarty rachunek osobisty w jednym z polskich banków Net Credit posiada certyfikat:

Informacje dotyczące Pośrednika. Net Credit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-838) przy ul. Prosta 68, telefon: 22 598 77 99, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy pod nr 0000401570, NIP: 527-267-02-66, REGON: 145874815. Kapitał zakładowy w wysokości 200.000,00 zł. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz w Kodeksie Cywilnym. Pośrednik na podstawie umów pośrednictwa finansowego zawartych ze współpracującymi instytucjami pożyczkowymi umocowany jest do dokonywania czynności faktycznych i prawnych związanych z przygotowaniem, oferowaniem i zawieraniem umów pożyczki. Przy czym umowy pożyczek zawierane są przez instytucje pożyczkowe współpracujące z Pośrednikiem.

Pośrednik współpracuje z następującymi instytucjami pożyczkowymi (kredytodawcami):
1) Ad Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000604185, adres: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa, oraz
2) PPL Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, KRS 0000814365, adres: Al. Jana Pawła II 11/1301, 00-828 Warszawa.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej przez instytucję pożyczkową, na rzecz której Net Credit Sp. z o.o. świadczy usługę pośrednictwa kredytowego: Dla przykładowej pożyczki 800 zł na 30 dni (Promocyjne Warunki Spłaty): RRSO wynosi 0% (obliczone na dzień 18.05.2021); całkowita kwota pożyczki: 800 zł; oprocentowanie stałe w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 0 zł, w tym: Prowizja 0 zł, Odsetki 0 zł; okres obowiązywania umowy: 30 dni; całkowita kwota do spłaty: 800 zł.

Warunki Promocji organizatorem Promocji i pożyczkodawcą jest Ad Credit Sp. z o.o. oraz PPL Finance Sp. z o.o. Promocja skierowana jest do nowych klientów Net Credit tj. osób fizycznych, które przed skorzystaniem z Promocji nie miały nigdy wcześniej zawartej żadnej umowy pożyczki pod marką Net Credit, z jakimkolwiek pożyczkodawcą. Warunkiem możliwości skorzystania przez Pożyczkobiorcę z Promocji jest spełnienie warunków niezbędnych do udzielenia pożyczki określonych w pkt. 3 Ramowej Umowy Pożyczki, pozytywna ocena zdolności kredytowej oraz złożenie wniosku o udzielenie pożyczki w kwocie od 100 do 1500 zł na okres 30 dni poprzez dedykowany formularz internetowy lub telefonicznie. Promocja polega na nienaliczaniu przez Pożyczkodawcę żadnych kosztów związanych z udzieleniem pożyczki, za wyjątkiem odsetek za nieterminową spłatę pożyczki w przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki.

Czytany 2053 razy