Oceń ten artykuł
(18 głosów)
Smart Pożyczka  jest instytucją finansową powołaną do życia w roku 2010 – jako część większej grupy Mała Pożyczka Sp. z o.o. To parabank, zajmujący się udzielaniem klientom krótkoterminowych kredytów. Podobnych instytucji na polskiej scenie finansowej jest sporo – jednak Smart Pożyczka wyróżnia się czymś szczególnym! W firmie tej można uzyskać bezpłatne szybkie pożyczki drogą on-line pożycz nawet 3 000 złotych!

Smart Pożyczka
Pożyczki są dostępne dla osób w wielu od 21 do 70 lat i niezalegających ze spłatami innych zobowiązań, w innych firmach i instytucjach. Osoba ubiegająca się o udzielenie pożyczki powinna posiadać również aktualne zatrudnienie. Kwota pożyczki wynosi od 600 do 3 000 złotych dla klientów zaciągających ją po raz pierwszy, zaś wraz z zaciąganiem kolejnych pożyczek kwota ta rośnie. PozyczkaSmart udzielana jest drogą internetową wszystkim, którzy się o to ubiegają i spełniają określone warunki: - mają od 19 do 70 lat, - nie zalegają ze spłatami innych zobowiązań finansowych, - posiadają aktualne zatrudnienie, - chcą pożyczyć od 600 do 3000 złotych, przy czym jeśli są klientami po raz pierwszy korzystającymi z chwilówki Smart Pożyczka mogą pożyczyć maksymalnie 3000 złotych, - zgadzają się oddać pieniądze po 30 dniach, - zgadzają się zarejestrować w serwisie i podać swoje dane (w tym numer PESEL), by parabank mógł dokonać weryfikacji klienta, a także dokonają przelewu 1 grosza na konto firmy ze swojego osobistego konta bankowego w celach weryfikacyjnych .
Pożyczka Smart Pożyczka udzielana jest również drogą SMS-ową.
Klienci nie potrzebują poręczenia i nie muszą się niczego obawiać – Smart Pożyczka jest firmą bardzo solidną i odpowiedzialną, dbającą o dobro swoich kredytobiorców. Nawet w razie jakichkolwiek trudności ze spłatą, należy się natychmiast skontaktować z pracownikami firmy – na pewno uda się znaleźć dobre rozwiązanie. Warto zresztą wiedzieć, że pierwsza pożyczka jest darmowa, a nowi klienci mogą przedłużyć termin spłaty aż o 30 dni! Aby zaciągnąć pożyczkę, trzeba najpierw się zarejestrować. Trzeba podać swoje podstawowe dane, w tym numer PESEL w celu identyfikacji i uwierzytelnienie. Potrzebne będzie też dokonanie przelewu w wysokości jednego grosza. Po pomyślnej weryfikacji środki zostaną przelane na rachunek pożyczkobiorcy. Można również ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty, ale wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Nie tylko posiada ciekawą ofertę, ale również otrzymała wiele medali – co świadczy dobitnie o tym, jak dba o swoich klientów i zawsze stara się myśleć o dostosowaniu swojej oferty do ich potrzeb. Jakie to wyróżnienia? Medal Polskiej Przedsiębiorczości e-pożyczka Roku 2015, Medal Polskiej Przedsiębiorczości Lider Szybkiej Pożyczki Roku 2015, a także Medal Polskiej Przedsiębiorczości Profesjonalna Obsługa Roku 2015. Smart Pożyczka działa nie tylko na terenie naszego kraju, lecz również w Czechach, na Litwie i na Łotwie. W każdym z tych krajów cieszy się dobrą renomą i jest parabankiem chętnie proszonym o pomoc finansową w razie jakichkolwiek trudności z pieniędzmi.
smartpożyczka-medale

Dla pierwszej pożyczki na warunkach promocyjnych „Pierwsza pożyczka za darmo” na kwotę 1 000 zł na 30 dni RRSO, tj. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, stała roczna stopa oprocentowania RSO 0%, całkowity koszt 0 zł, w tym Prowizja 0 zł i odsetki kapitałowe 0 zł, a całkowita kwota do spłaty: 1 000 zł, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Pożyczkodawcy udzielają pożyczek na warunkach Promocyjnych, w tym pożyczek darmowych oraz z rabatem, zgodnie z warunkami ustalanymi w Regulaminach Promocji.
Promocja obowiązuje pod warunkiem terminowej spłaty pożyczki. Pożyczkodawcy posiadają również ofertę pożyczki na 61 dni za pośrednictwem strony internetowej

Czytany 1823 razy