Oceń ten artykuł
(22 głosów)
Takto Finanse pożyczka na raty do 25 000 zł na 3 lata. Obecnie wiele osób pracuje na tak zwanych „umowach śmieciowych”, czyli umowie zlecenie lub umowie o dzieło. Tradycyjne banki w takim wypadku z miejsca odmawiają pożyczki, gdyż klient wydaje im się niewiarygodny. W przypadku "parabanków" jest jednak inaczej – na przykład w Takto Finanse pracując na takie umowy można pożyczać nie tylko krótkoterminowe i drobne fundusze, lecz również do 25 000 złotych i to na 36 miesięcy!

Takto Finanse


Jakie jeszcze warunki trzeba spełniać? Jak dostać pożyczkę w Tak to? - wiek klienta co najmniej 22 lata oraz poniżej 75 lat, musi być obywatelem Polski, mieć ważny dowód osobisty i dochód min 500 zł netto. - klient nie może być wpisany na listę dłużników BIK i BIG, - klient nie może posiadać żadnych zajęć komorniczych. Takto jest firmą, która rozumie swoich klientów – współczesne realia sprawiają, że często pracujemy gdzie się da, ażeby zarobić jak najwięcej. Chwytamy się zatem umów o dzieło, a czasem pracujemy w ten sposób w więcej niż jednym miejscu. Co ważne, tradycyjne banki nie są wyrozumiałe i wymagają solidnych podstaw finansowych, by udzielić jakiegokolwiek kredytu. Pożyczka Takto Finanse jest jednak skierowana do wszystkich potrzebujących, którzy mogą się poszczycić łącznym zarobkiem w wysokości co najmniej 500 złotych. Zaciągnięcie kredytu nie jest trudne – może się odbyć zarówno przez internet, jak i przez telefon, a nawet przez umówionego kuriera, któremu okazuje się odpowiednie dokumenty i który przekazuje umowę do firmy Tak to Finanse. To wielkie udogodnienie dla wszystkich starszych, którzy nie znają się tak dobrze na nowoczesnych technologiach jak młodzi – większość parabanków korzysta zaś jedynie z opcji wypełniania formularza przez internet. Konieczne jest również przesłanie 1 grosza opłaty weryfikacyjnej z konta osobistego klienta w banku na konto firmy. Jednakże i to można rozwiązać – jeśli ktoś nie posiada rachunku w banku, może odebrać gotówkę w urzędzie pocztowym.
Sugerowane przez Takto Finanse raty dostosowane są do wysokości pożyczki oraz do możliwości finansowych klienta.
Jednakże nieterminowe spłacenie raty wiąże się z dodatkowymi kosztami – w przypadku jakichkolwiek problemów lepiej więc wcześniej kontaktować się z pracownikami parabanku, w celu ustalenia dalszego sposobu działania.

Całkowita kwota pożyczki: 2500 złCzas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 141 złCałkowity koszt pożyczki: 3139 złCałkowita kwota do zapłaty: 5639 zł (Opłata prowizyjna: 1900 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 600 zł, Kwota odsetek: 639 zł); Stopa oprocentowania: 7.2% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 74.75%

Całkowita kwota pożyczki: 5 000,00 zł; Całkowity czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy; Miesięczna rata: 281,94 zł; Całkowity koszt pożyczki: 6 257,29 zł; Całkowita kwota do zapłaty 11 257,29 zł (Opłata prowizyjna: 3 791 zł, Opłata za udzielenie pożyczki: 1 209 zł, Kwota odsetek 1 257,29 zł); Stopa oprocentowania: 7,2% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 74,94%. (według stanu na dzień 16-11-2020)
Czytany 1916 razy