Oceń ten artykuł
(19 głosów)
Zaplopożyczki, które możesz spłacać w ratach. Większość parabanków – czyli instytucji finansowych, które zajmują się udzielaniem pożyczek – preferuje działalność związaną z chwilówkami. To o wiele bezpieczniejsze kredyty, ponieważ pożycza się mało i na krótki okres czasu – łatwiej jest spłacić takie zobowiązanie klientowi, a parabanki na tym sporo zyskują, gdyż wysokie oprocentowanie nie jest wcale odczuwane przez kredytobiorców.

Zaplo

Często jednak zdarza się, że ubiegający się o pożyczkę nie mogą zaciągnąć większego zobowiązania w tradycyjnym banku, a nawet gdyby mogli, potrzebują pieniędzy natychmiast, a banki zawsze długo rozważają wszystkie za i przeciw, i pieczołowicie pilnują mnóstwa formalności. W tym momencie większość parabanków jest bezradna – ale w Zaplo można pożyczyć nawet 15 000 złotych i spłacać je w ratach nawet przez 2 lata!

Przy pożyczce do 5000 zł na 3 miesiące nie wymagamy zaświadczeń o dochodach

szczegóły oferty

Co trzeba zrobić, by móc otrzymać pożyczkę Zaplo? Jest kilka warunków: 1. Trzeba mieścić się w przedziale wiekowym 21-75 lat. 2. Trzeba być obywatelem Polski. 3. Trzeba posiadać konto osobiste. 4. Nie można figurować w rejestrze dłużników. 5. W przypadku zaciągania wyższych kwot (ponad 5 000 złotych) konieczne jest posiadanie zaświadczenia o zarobkach.
Pożyczka Zaplo na raty – jak wygląda oferta?
1. Pożyczać można od 1 000 do nawet 15 000 złotych. 2. Spłata pożyczka Zaplo wynosi od 3 do 24 miesięcy (ze spłatą ratalną, przy czym wysokość sugerowanej dla pożyczki Zaplo raty należy odnaleźć na stronie internetowej firmy). 3. Pożyczkę można spłacić wcześniej. 4. Można przedłużyć okres spłaty pożyczki, lecz w tym celu należy uiścić opłatę za prolongatę, w wysokości zgodnej z tabelą opłat, którą zainteresowani znajdą na stronie firmy. 5. Jeśli ktoś spóźni się ze spłatą należności, musi liczyć się z dodatkowymi kosztami i konsekwencjami – dlatego zawsze warto pamiętać o przedłużeniu terminu spłaty, gdy mamy z tym problem. 6. Zaplo umożliwia zarabianie poprzez polecanie firmy znajomym, jeśli staną się również klientami banku. W jaki sposób złożyć wniosek o pożyczkę? 1. Wchodzimy na stronę parabanku i wybieramy kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz termin jej spłaty (choć można z pracownikiem Zaplo skontaktować się też telefonicznie). 2. Wypełniamy znajdujący się na stronie Zaplo wniosek i czekamy na decyzję parabanku. 3. Konieczne jest uiszczenie 1 grosza opłaty weryfikacyjnej, w celu sprawdzenia prawdziwości tożsamości kredytobiorcy. 4. Gdy Zaplo zgadza się udzielić pożyczki, wysyła pieniądze na konto osobiste klienta. 5. Drogą pocztową wysłana zostaje do klienta umowa w dwóch egzemplarzach. Jeden klient zostawia dla siebie, zaś drugi podpisuje i odsyła. Zaplo sp. z o.o. udziela pożyczek na kwotę od 1 000 zł do 10 000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy. Maksymalne RRSO wynosi 510,5%. Promocja od 14.10.2016 do 31.12.2016. Pożyczkodawcą i organizatorem Promocji jest Zaplo sp. z o.o., szczegóły Promocji w Regulaminie. Promocja dla pełnoletnich osób fizycznych zarejestrowanych na Zaplo Promocja polega na zwrocie 50% zwrotek umownych przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy pożyczki (6 rat) po uiszczeniu przez Pożyczkobiorcę każdej raty, a dla umowy zawartej na okres dłuższy niż 6 miesięcy zwrocie 100% odsetek umownych naliczonych w pozostałym okresie trwania umowy (po 6 miesiącu), pod warunkiem terminowej płatności każdej z rat. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 107,1%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 300 zł; oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt pożyczki 3 159,72 zł (w tym: prowizja 2 805 zł, odsetki 354,72 zł); całkowita kwota do zapłaty 6 459,72 zł, płatna w 24 miesięcznych ratach (23 raty po 269,16 zł i ostatnia 24 rata: 269,04 zł). Kalkulacja na dzień 01.08.2016. W przypadku opóźnienia w spłacie Pożyczki, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek w wysokości dwu-krotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie). Odsetki ustawowe za opóźnienie stanowią wysokość równą sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.
Czytany 1256 razy