Zastanawiasz się, w jakiej firmie najlepiej wziąć pożyczkę pozabankową? Nie wiesz, czy możesz liczyć na pierwszą pożyczkę bezpłatną? Sprawdziliśmy to za Ciebie. Przedstawiamy ranking najlepszych pożyczek pozabankowych. Zapoznaj się z ofertą i wybierz najkorzystniejszą dla siebie. A następnie – złóż wniosek!

W naszym rankingu zestawiliśmy oferty pożyczek proponowanych przez wiele firm pożyczkowych (m.in. rapidamoney.pl, provident.pl, ferratum.pl, supercredit.pl i motopozyczka.pl). W żadnym z prześwietlonych przez nas miejsc nie można liczyć na pierwszą pożyczkę bezpłatną. Sprawdziliśmy też, jakie są proponowane rodzaje kredytu – we wszystkich miejscach oferowany jest kredyt długoterminowy (na okres od 10 do 60 miesięcy, który waha się w zależności od wybranej firmy pożyczkowej). W naszym rankingu podajemy też RRSO i kwotę kredytu w poszczególnych miejscach. Dzięki temu możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę i w bardzo prosty sposób złożyć wniosek – wystarczy kliknąć odpowiednią ikonkę, a następnie dopełnić wszystkich formalności!


Autor: AdamD
data: 2015-12-26 11:30
(Średnia ocena: 5 on 2 rating)

Promocje 2019

5ec05ce8bbc0e9041affe66b4bf293e8smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.