czwartek, 12 maj 2016 12:31 Napisał
Oceń ten artykuł
(10 głosów)
 Monedo Now
Kreditech to spółka, zajmująca się
udzielaniem pożyczek ratalnych.
Obecnie działa jako MonedoNow
 (dawne Zaimo

Kredito24 Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 51
00-838 Warszawa

szczegóły oferty

Oprocentowanie: od 5 - 16 % rocznie
prowizja: od 4,42 do 4,72% miesięcznie
max RRSO: 18,93% - 255%;
Pierwsza pożyczka: płatna
Możliwe okresy pożyczki: od 6 do 48 m-cy
Kwota pożyczki: od 1500 do 20000 zł

Przeczytaj opinie klientów o produkcie
Porównaj koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki: kwota: 3000 zł, okres pożyczki: 6 m-cy, opłaty: 815 zł, odsetki: 63 zł, razem do spłaty 3878 zł (po 646,33 zł miesięcznie)
RRSO: 250%

wniosekA

 

złóż wniosek w MonedoNow
 Instytucja finansowa:  MonedoNow (dawne Zaimo)
 Oprocentowanie:  od 5 - 16% rocznie
 1-a pożyczka:  płatna
 Okres pożyczki:  od 6 - 48 m-cy
 Kwota pożyczki:  1500 - 20 000
max RRSO: od 250 do 287%
 Czas weryfikacji:  niezwłocznie
 Opłata rejestracyjna:  0,01 lub 0,50 PLN
 Max. kwota pierwszej pożyczki:  indywidulana ocena
 Przedłużenie:  nie
 Wiek pożyczkobiorcy:  min. 18 lat
 Adres i kontakt: Kredito24 Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 51
00-838 Warszawa
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 652 60 60
 Godziny pracy: Pon. - Pt. 10.00-18.00
 Wybieram: wniosekA

 

Przykładowa wysokość prowizji dla Pożyczek udzielanych na okres 12 miesięcy na podstawie uzyskanego scoringu może wynieść od 5% do 16%.

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłat i kosztów związanych z pożyczką, zapoznaj się z poniższą tabelą:

Przykład opłaty ze różnym okresem trwania:

kwota: 3000 zł
okres pożyczki: 6 m-cy
opłaty: 815 zł
odsetki: 63 zł
razem do spłaty 3878 zł (po 646,33 zł miesięcznie)
RRSO: 250%

kwota: 6000 zł
okres pożyczki: 9 m-cy
opłaty: 2078 zł
odsetki: 203 zł
razem do spłaty 8290 zł (po 921,11 zł miesięcznie)
RRSO: 250%

kwota: 10000 zł
okres pożyczki: 24 m-cy
opłaty: 7490 zł
odsetki: 991 zł
razem do spłaty 18481 zł (po 770,04 zł miesięcznie)
RRSO: 250%


Każda Pożyczka udzielana przez Pożyczkodawcę jest oprocentowana według stopy zmiennej w wysokości dwukrotności sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 3,5 punktów procentowych, tj. dwukrotności odsetek ustawowych wskazanych w art. 359 § 2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, ze zm.) (odsetki maksymalne). . Wysokość odsetek maksymalnych ustalana jest zgodnie z art. 359 § 21 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93, ze zm.), z zastrzeżeniem § 4.2. i § 6.6 Umowy Ramowej Pożyczki, a za udzielenie i wypłatę Pożyczki naliczana jest prowizja od kwoty środków pieniężnych wypłaconych przez Pożyczkodawcę dla Pożyczkobiorcy. Spłata Pożyczki obejmuje:
a) całkowitą kwotę Pożyczki,
b) prowizję rozliczaną w miesięcznych okresach rozliczeniowych w wysokości oraz terminach spłaty wynikających z Harmonogramu. Wysokość prowizji jest uzależniona od uzyskanego scoringu i oceny ryzyka Pożyczkodawcy. O wyniku analizy tj. wysokości prowizji Pożyczkobiorca zostanie poinformowany przed ostatecznym złożeniem wniosku o udzielenie Pożyczki. Przykładowa wysokość prowizji dla Pożyczek udzielanych na okres 12 miesięcy na podstawie uzyskanego scoringu może wynieść od 5% do 12%.
c) odsetki w wysokości wskazanej w pkt 4.1. powyżej.

 

Dodatkowe opłaty zostaną naliczone tylko i wyłącznie wtedy, gdy zwlekasz ze spłatą zobowiązania, a jego termin już minął. Wynikają one z kosztów wysłania przypomnień o zapłacie zobowiązania, takich jak koszty połączeń telefonicznych, listów pocztowych etc.

 

Opłaty te są naliczane po 6, 20 oraz 30 dniach kalendarzowych od terminu spłaty zobowiązania i wynoszą po 40 zł za każdorazowe wezwanie do zapłaty
(w sumie 120 zł).

 

Pożyczkodawca kieruje swoją ofertę do osób zainteresowanych szybką pożyczką gotówkową nawet do 10 000 zł do 36 miesięcy. Pożyczka jest tania w porównaniu z innymi chwilówkami. Klient ma możliwość wzięcia pożyczki na raty, co możliwa dogodniejsze spłacanie zobowiązania. Po wypełnieniu przez Państwa krótkiego wniosku, decyzja w sprawie pożyczki zostanie podjęta niemalże natychmiastowo.  Zrozumiale opisane zasady umowy oraz pewność, że nie będzie niespodziewanych opłat to zdecydowane zalety firmy Zaimo. Specjalnie dla Państwa, dostosujemy warunki pożyczki na raty, czyli termin spłaty oraz wysokość odsetek, tak aby bez żadnych przeszkód, spłacili Państwo kredyt.

Jako przykład opłaty związanej z windykacją należności, spójrz proszę na tabele poniżej:
Kwota 1500 PLN przyznana na 7 rat i nie spłacona po 30 dniach przeterminowania od 1 raty - opłaty windykacyjne: do 1,15 % pozostałej kwoty należności kapitału.
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.
*Dla szczegółowego wykazu opłat związanych z usługą windykacji, zapoznaj się proszę z umową pożyczki w celu uzyskania dalszych informacji.Autor: AdamD
data: 2014-11-11 09:09:40

Czytany 520 razy

Oferty promocyjne

Ranking Ratalnych

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo

Tumblr logo

Obowiązki informacyjne

Ustawa o kredycie konsumenckim przewiduje, jakie ma uprawnienia konsument, gdy kredytodawca nie dopełni wobec niego obowiązków informacyjnych związanych z podpisaniem umowy kredytowej. Ustawa formułuje wobec treści i formy umowy ważne wymogi. Umowa winna być zawarta na piśmie. Należy w umowie obowiązkowo umieścić:
- imię, nazwisko i adres konsumenta oraz imię, nazwisko (nazwę) i adres (siedzibę) kredytodawcy i pośrednika kredytowego;
- rodzaj kredytu;
- czas obowiązywania umowy;
- całkowitą kwotę kredytu;
- terminy i sposób wypłaty kredytu;
- stopę oprocentowania kredytu oraz warunki jej zmiany z podaniem indeksu lub stopy referencyjnej;
- rzeczywistą roczną stopę oprocentowania oraz całkowitą kwotę do zapłaty przez konsumenta ustaloną w dniu zawarcia umowy (wraz z podaniem wszystkich założeń przyjętych do jej obliczenia);
- zasady i terminy spłaty kredytu (m.in. kolejności zaliczania rat kredytu konsumenckiego na poczet należności kredytodawcy, możliwości otrzymania bezpłatnego harmonogramu informację o innych kosztach, które konsument zobowiązany jest ponieść w związku z umową (m.in. opłatach, prowizjach, marżach oraz kosztach usług dodatkowych, jeżeli są znane kredytodawcy, oraz warunki na jakich koszty te mogą ulec zmianie);
- roczną stopę oprocentowania zadłużenia przeterminowanego, warunki jej zmiany oraz ewentualne inne opłaty z tytułu zaległości w spłacie kredytu;
- sposób zabezpieczenia i ubezpieczenia spłaty kredytu, jeżeli umowa je przewiduje;
- termin, sposób i skutki odstąpienia konsumenta od umowy;
- prawo konsumenta do spłaty kredytu przed terminem;
- informację o prawie kredytodawcy do zastrzeżenia w umowie prowizji za dokonanie spłaty kredytu przed terminem i zasady ustalenia wysokości tej prowizji.

Mądre pożyczanie. Biorę pożyczkę ? na co zwrócić uwagę

Przy zawieraniu umowy pożyczki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy:
- podmiot, z którym zawiera się umowę jest osobą fizyczną, czy też osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą lub osobą prawną. Jeżeli stroną jest osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej, konsument nie będzie objęty ochroną wynikającą z ustawy o kredycie konsumenckim.
- umowa przewiduje zapłatę wynagrodzenia za udzielenie pożyczki przed wypłatą środków finansowych
- czasami parabanki pobierają od konsumenta wynagrodzenie za cały okres kredytowania lub opłaty przygotowawcze, po czym nie dochodzi do wypłaty pożyczki.
- umowa przewiduje zabezpieczenia kredytu, które konsument jest w stanie spełnić. Niejednokrotnie konsument zobowiązany jest ustanowić wysokie zabezpieczenie pożyczki np. w wysokości 200% wartości pożyczki, a następnie nie jest w stanie spełnić tego wymogu, w związku z czym kredytodawca nie wypłaca mu środków finansowych, zachowując sobie przy tym wynagrodzenie za cały okres kredytowania, które uiścił już konsument. Dodatkowo, informacja o rodzaju zabezpieczenia kredytu może być niejednoznaczna, dlatego też konsument ma wątpliwości czy dany rodzaj zabezpieczenia będzie od niego wymagany.
- Umowa przewiduje inne wysokie opłaty np. za wizyty przedstawiciela firmy w domu.
- umowa zawiera wszystkie informacje o kosztach pożyczki.

Poniżej znajduje się lista przepisów regulujących zasady rządzące procedurami dotyczącymi pożyczek krótkoterminowych. Każdy akt znajduje się w państwowym internetowym systemie aktów prawnych, gdzie można zapoznać się z jego aktualnym, ujednoliconym tekstem. Zapraszam do lektury.

Akty prawne:

 • Ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym
 • Kredyt konsumencki
 • Ustawa o kredycie konsumenckim (Dz. U. 2001 nr 100, poz. 1081 ze zm.) - ma zastosowanie do umów zawartych przed 18 grudnia 2011 r.
 • Prawo Bankowe
 • Elektroniczne instrumenty płatnicze
 • Ustawa o listach zastawnych i bankach hipotecznych
 • Ustawa o spółdzielczych kasach oszczędnościowo- kredytowych
 • Ustawa antylichwiarska (ustawa o zmianie ustawy Kodeks cywilny oraz o zmianie niektórych innych ustaw)
 • Ustawa o Tarczy 2.0
 • Ustawa Prawo spółdzielcze
 • Ustawa o księgach wieczystych i hipotece
 • Ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
 • Prawo dewizowe
 • Kodeks cywilny

 • Kredytobiorca, ma prawo do spłaty kredytu przed terminem. Kredytodawca nie może w związku z tym pobrać od niego prowizji. Co więcej jest zobowiązany do zwrotu zapłaconych kredytodawcy prowizji i opłat proporcjonalnie do okresu, o który skrócono czas korzystania z kredytu.

  Konsument może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o prawie odstąpienia od umowy, nie później jednak niż w terminie 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Wzór oświadczenia od umowy kredytobiorca otrzymuje od kredytodawcy (zazwyczaj razem z umową kredytu).

  Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, kredytobiorca musi doręczyć (na adres wskazany przez kredytodawcę) oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Jeśli kredyt został już wypłacony, koniecznie trzeba zwrócić jego kwotę. W przypadku, gdy został wypłacony np. sprzedawcy, który był pośrednikiem kredytowym, wtedy to on ma obowiązek zwrotu pieniędzy kredytodawcy, a od konsumenta może żądać zapłaty za towar.

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.