pożyczka dla zadłużonych z komornikiemKażdego z nas może spotkać sytuacja, gdy nagle będziemy potrzebować gotówki. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by odkładać oszczędności na “czarną godzinę”, nie każdy ma też znajomych, którzy w kryzysowej sytuacji będą w stanie nas poratować.

Najprostszym, a czasami i jedynym rozwiązaniem wydaje się być zaciągnięcie kredytu bankowego, jednak jak się okazuje, nie dla wszystkich. Aby dostać kredyt w banku spełnić szereg wymogów, dla niektórych nie do przejścia. Chodzi głównie o zdolność kredytową, odpowiednią historię kredytową, zarobki, poręczycieli itp. Problemem bywa też czas, takiego kredytu raczej nie załatwia się w pięć minut. Jeśli bank odmówi kredytu (a zdarza się to niestety coraz częściej), pozostaje jedno rozwiązanie - pożyczka w organizacjach pozabankowych.

Jednym z takich miejsc jest nasza porównywarka, gdzie w przejrzysty sposób zestawione zostały oferty nie tylko popularnych parabanków, ale także mniej znanych, a często tak samo konkurencyjnych firm o mniejszym stażu.

 


Organizacje pozabankowe to po części odpowiedź na czasy, gdzie ludzie muszą pożyczać pieniądze nawet na codzienne potrzeby, jak opłata rachunków, czy inne wydatki związane z egzystencją. To także deska ratunkowa dla tych, którzy nie spełniają często naprawdę wygórowanych warunków tradycyjnych instytucji finansowych. Stąd też na rynku coraz więcej tego typu organizacji, od najpopularniejszych i pewnie większości znanych, jak provident, czy wonga, aż po trochę mniej rozreklamowane: sms365, soho credit czy takto finanse. Plusami takich pożyczek są przede wszystkim: minimalne formalności, często bez konieczności poręczeń i dodatkowych zaświadczeń, elastyczne podejście do klienta, spłata rat w mniejszych sumach, brak konieczności wykazania zdolności kredytowej i warunków oraz szybkość usługi.

Dużym ułatwieniem jest także możliwość złożenia wniosku przez internet, bez konieczności udawania się do placówki stacjonarnej. Oczywiście warunku tego typu instytucji bywają, jak to na wolnym rynku, różne. Jedne są lepsze, inne znacznie gorsze, tzw. “chwilówek” powstało już natomiast tak dużo, że czasami trudno wybrać optymalną ofertę.
Warto, więc poszukać w internecie strony z ważniejszymi informacjami, przeliczeniami oraz skondensowanymi w jednym miejscu informacjami na ten temat.

Autor: AdamD
data: 2014-11-10 23:36:41
(Średnia ocena: NAN on 0 rating)