pożyczka dla zadłużonych z komornikiemKażdego z nas może spotkać sytuacja, gdy nagle będziemy potrzebować gotówki. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by odkładać oszczędności na “czarną godzinę”, nie każdy ma też znajomych, którzy w kryzysowej sytuacji będą w stanie nas poratować.

Najprostszym, a czasami i jedynym rozwiązaniem wydaje się być zaciągnięcie kredytu bankowego, jednak jak się okazuje, nie dla wszystkich. Aby dostać kredyt w banku spełnić szereg wymogów, dla niektórych nie do przejścia. Chodzi głównie o zdolność kredytową, odpowiednią historię kredytową, zarobki, poręczycieli itp. Problemem bywa też czas, takiego kredytu raczej nie załatwia się w pięć minut. Jeśli bank odmówi kredytu (a zdarza się to niestety coraz częściej), pozostaje jedno rozwiązanie - pożyczka w organizacjach pozabankowych.

Jednym z takich miejsc jest nasza porównywarka, gdzie w przejrzysty sposób zestawione zostały oferty nie tylko popularnych parabanków, ale także mniej znanych, a często tak samo konkurencyjnych firm o mniejszym stażu.Organizacje pozabankowe to po części odpowiedź na czasy, gdzie ludzie muszą pożyczać pieniądze nawet na codzienne potrzeby, jak opłata rachunków, czy inne wydatki związane z egzystencją. To także deska ratunkowa dla tych, którzy nie spełniają często naprawdę wygórowanych warunków tradycyjnych instytucji finansowych. Stąd też na rynku coraz więcej tego typu organizacji, od najpopularniejszych i pewnie większości znanych, jak provident, czy wonga, aż po trochę mniej rozreklamowane: sms365, soho credit czy takto finanse. Plusami takich pożyczek są przede wszystkim: minimalne formalności, często bez konieczności poręczeń i dodatkowych zaświadczeń, elastyczne podejście do klienta, spłata rat w mniejszych sumach, brak konieczności wykazania zdolności kredytowej i warunków oraz szybkość usługi.

Dużym ułatwieniem jest także możliwość złożenia wniosku przez internet, bez konieczności udawania się do placówki stacjonarnej. Oczywiście warunku tego typu instytucji bywają, jak to na wolnym rynku, różne. Jedne są lepsze, inne znacznie gorsze, tzw. “chwilówek” powstało już natomiast tak dużo, że czasami trudno wybrać optymalną ofertę.
Warto, więc poszukać w internecie strony z ważniejszymi informacjami, przeliczeniami oraz skondensowanymi w jednym miejscu informacjami na ten temat.

Autor: AdamD
data: 2014-11-10 23:36:41
(Średnia ocena: NAN on 0 rating)

Promocje 2019

5ec05ce8bbc0e9041affe66b4bf293e8smartney 082019 300 250 1monedo 102019 300 250

Ranking Chwilówek


złóż wniosek w Lime Kredyt
złoż wniosek w PożyczkaCityzłóż wniosek w Alegotówkazłóż wniosek w AlfaKredytzłóż wniosek w Gotówka Non Stop 
złóż wniosek w Finansowe Posiłkizłóż wniosek w Kukizłóż wniosek w Credissimozłoż wniosek w Niewielka Pożyczka
    złóż wniosek w Finbo
  złoż wniosek w Vivus
 złóż wniosek w Smart Pożyczkazłóż wniosek w MoneyDot

Pożyczkodawcy

Ranking Ratalnych

złóż wniosek w Ekspres kasazłóż wniosek w Zaplozłóż wniosek w SuperGrosz
   złóż wniosek w Lendon Raty  złóż wniosek w Wonga

Warunki uzyskania pożyczek

siepomaga 200 50
wośp wirtulane serduszko
avia kamionki
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.W przypadku braku możliwości spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 5,7,14,15 bądź 30 dni. Wystarczy wpłacić prowizję zgodnie z tabelą opłat danej firmy pożyczkowej.

Uwaga:
Administrator strony informuje, że nie udziela pożyczek a jedynie umożliwia składanie wniosków online po wybraniu odpowiedniej instytucji. Nie gromadzimy żadnych Państwa danych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikające z zawarcia umów pożyczek z instytucjami których oferta jest prezentowana na stronie.

Protected by Copyscape

Śledź nas na:

twitter logo
pinerest logo
youtube logo
instagram logo
linkedin logo
Tumblr logo

stopka firmowa

Więcej informacji w Polityka Prywatności.